אימון דייטינג

צאו עם האדם הנכון, ועלו על הדרך למערכת יחסים בריאה ומתמשכת

?האם תמיד משדכים אתכם עם האדם הלא נכון

?האם אינכם מצליחים להגיע לדייט השני

?האם אתם מתקשים לעבור משלב ההיכרויות לשלב הזוגיות

אם עניתם בחיוב לאחת מן השאלות, ייתכן כי אימון דייטינג הוא התשוב

!אף אם חיי הדייטינג שלכם מקולקלים, תוכלו לתקן זאת

עולם הדייטינג יכול להיות מסובך וקשה לניווט, במיוחד כאשר כל העולם ואשתו מנסים לשדך אתכם עם מישהו או מישהי

אולם, כמות האנשים איתם תצאו אינה זאת שתקבע את הצלחתכם

צאו עם אנשים שאתם נרגשים לגביהם

אימון דייטינג יעזור לכם להתמקד בלצאת עם האדם הנכון ובניית מחויבות נמשכת. אימון הדייטינג יעזור לכם להבין איזה סוג של אנשים אתם מושכים, יעזור לכם לעשות בחירה מודעת ובריאה לגבי האדם איתו אתם יוצאים, וייתן לכם את הכלים לאפשר לאותו אדם מיוחד להיכנס לחייכם

באמצעות אימון דייטינג, נעבוד על המקומות בהם תוכלו להשקיע יותר זמן כדי להניב תוצאות טובות יותר, כמו גם חיסכון בזמן על דייטינג ללא מטרה

אימון דייטינג יחסוך לכם זמן ותסכול

?האם אתם נאבקים עם בעיות הלכתיות בחיי הדייטינג שלכם

בעיות הלכתיות כגון ייחוד, נגיעה, נידה ומניעת הריון עלולות לבלבל ולהקשות על הניווט במהלך תקופת ההיכרויות

אינכם צריכים לעשות את זה לבדכם

אני אעזור לכם להתמקד בצרכים שלכם, והיכן שרלוונטי, נדון באפשרויות הלכתיות

אני אפנה אתכם למקורות רלוונטיים

אני כאן, כדי לתמוך בכם בכל החלטה שתחליטו לקחת

More about Dating

הבנת היסטוריית היכרויות ומערכות יחסים-

חשוף מחסומים נסתרים וברורים-

התמודד עם פחד, חרדה ודחייה-

למד כיצד למשוך את האדם הנכון-

עברו מדייט ראשון לשני-

התמודד עם חסימות דייט שלישי-

גלה את הדרכים הטובות ביותר עבורך לפגוש דייטים פוטנציאליים-

עבוד על פרופיל ההיכרויות המקוון שלך-

סיפורים אמיתיים

עברתי התעללות קשה על ידי אבי בילדותי ונאבקתי להאמין שאני ראוי לאהבה. כל הזמן בחרתי שותפים שהיו רעים לי. כשבאתי לראות את מיקי התחלתי לצאת עם גבר שהתייחס אליי ממש טוב. המשכתי לבדוק אותו ולהתייחס אליו רע כדי לראות אם הוא יישאר. בעבודה עם מיקי ראיתי איך אני צריך להתמודד עם החרדה שלי ולא לזרוק אותה על בן זוגי. על ידי הישארות בקורס הצלחתי לעבוד על היכולת שלי לסמוך על עצמי וגם על בן זוגי ולהצליח לפתח מערכת יחסים אוהבת ובריאה.
נקבה (39)
תמיד היה לי קשה להתחייב לדברים חשובים. הפחד הזה ממחויבות הקשה על חיי. באתי לפגוש את מיקי כי יצאתי עם אישה שבאמת אהבתי אבל פחדתי להתחייב אליה כי היא לא התאימה לתבנית חותך העוגיות. לאחר מספר מפגשים של טיפול ב-Somatic Experience עם מיקי הצלחתי להשתחרר מכמה פצעים ישנים שעצרו אותי ויכולתי למצוא דרך חדשה להתקדם. מאז הצלחתי להרגיש שלמה לגבי ההחלטה שלי להתחתן עם החברה שלי.
זכר (29)
החלטתי לבקש את עזרתו של מיקי כי יצאתי ללא מטרה ולא הרגשתי שאני מגיע לשום מקום. יצאתי עם נשים שממש אהבתי שזרקו אותי אחרי כמה דייטים. מיקי עזר לי להבין שייתכן שדחיתי נשים על ידי הצגתי בביטחון מופרז. במילים אחרות, בגלל שדאגתי כל כך שנשים יאהבו אותי, התנהגתי כל כך מגניב ובטוח שזה בעצם "יותר מדי" וגרם לנשים לפחד שלעולם לא יהיו מספיק טובות בשבילי. מאז ההכרה הזו, עכשיו הקטנתי את הדברים עד כדי כך שנשים זוכות לראות את האני האמיתי… וזה אידיאלי.
זכר (25)
הגעתי למיקי כי הרגשתי שאני עושה טעויות מטופשות בדייטים. הפגישות שלי עם מיקי עזרו לי להתייחס לזה, אבל אפילו יותר עזרו לי להבהיר מה חשוב לי בבן זוג לחיים ועד כמה הציפיות הללו היו מציאותיות. בנוסף, מיקי שימשה כלוח תהודה כשהייתי יוצאת לדייטים בין הפגישות, ועזרה לי לגבש איך אני מרגיש לגבי הקשר והאם אני עושה משהו לא מועיל. אני מרגיש שאני מצויד יותר לשפוט מצבים ומרגיש בטוח בהחלטות שלי לגבי מערכות יחסים בזכות מיקי.
זכר (32)

Share your worst first date challenge