טרום-זוגיות ודייטינג

הפעל מחדש את מערכות היחסים שלך

טיפול מיני ואינטימיות

להתגבר על טרואמה

מה זה לאהוב בחכמה?

אנשים רבים מאמינים שאהבה צריכה לבוא בקלות. אתם נפגשים ומתאהבים והכל פשוט מסתדר, כאשר אתה מוצא את האחד או האחת המתאימים.

כפי שמראה הסטטיסטיקה, זה לא בדיוק כך. רבים מאיתנו בוחרים באנשים לאהוב על סמך סגנון ההתקשרות שלנו.  בלי מודעות אמיתית למה שאנו מביאים למערכת היחסים, אנו עשויים לבחור בצורה לא חכמה. סגנונות ההתקשרות שלנו גורמים לנו לבחור אנשים על סמך מה שאנחנו רגילים לו, ולאו דווקא על סמך מה שטוב לנו. בדרך כלל, באופן תת-מודע.

רבים מהצרכים הרגשיים שלנו לא נענו בילדותנו. אנחנו רוצים שצרכים אלו ייענו על ידי אהבת חיינו.

אנו מתקשים לנסח את הצרכים הללו באופן ישיר מכיוון שלעתים קרובות, הם כרוכים בבושה. אנו אומרים לעצמנו שאנחנו לא אמורים להרגיש נזקקים. אנחנו פשוט צריכים להיות מסוגלים להיות.

בלאהוב בחכמה, אנו מאמינים שזו זכותכם הבלתי ניתנת להכחשה להיות מסוגלים לתת וגם לקבל אהבה כפי שאתם זקוקים לה. אנחנו רוצים לעזור לכם למצוא ולשמור על האהבה שלכם בחיים. זה דורש מאמץ וצימוד מודע.

אחד ממטפלי הנישואין והמשפחה המוסמכים שלנו יעזרו לכם לזהות מה מפריע לכם למצוא אהבה, ויעזרו לך לעבור את שלבי ההיכרות, האירוסין, והשנים הראשונות של האהבה. לאחר מכן, אנו עוזרים כאשר אתגרים בלתי צפויים צצים בדרך.

על ידי החזקת כלים בהיכון, זוגות שמתכוננים לאהבה מההתחלה מסוגלים ליהנות טוב יותר מהזמנים הטובים ובו-זמנית מסוגלים למנוע אתגרים מסוימים ולהיות מוכנים להתגבר על אלו שצפויים בהמשך.

שירותים

תתחיל עכשיו

עם לאהוב בחכמה

להרגיש יותר בשליטה על מערכת היחסים שלך וקבע פגישה עכשיו!

Recent Blog Posts

Micki general (6)